Męskie portfele skórzane brązowe

Nie jest wielkim odkryciem stwierdzenie, że mężczyźni dostrzegają mniej kolorów niż kobiety. Jednak w przypadku portfeli wielu przedstawicieli płci męskiej wydaje się całkowicie zatracić umiejętność rozpoznawania innych barw niż czarna. Ostatnimi laty czarne portfele zdominowały rynek, przez co przeciętna męska półka z portfelami stała się bardzo monotematyczna. Warto byłoby to zmienić. Aby nie były to zmiany zbyt radykalne, polecam spojrzeć łaskawym okiem na portfele brązowe.

Czarny pasuje do wszystkiego, ale są też inne kolory

Oczywiście nie chcę dyskredytować koloru czarnego. Każdy z nas, zapewne Ty również, posiada jakiś czarny dodatek. Chcę tylko zwrócić uwagę na to, że brązowe portfele mogą równie dobrze pasować do mniej formalnych okazji. Czarne portfele świetnie sprawdzają się w relacjach zawodowych. Są eleganckie i pasują bardzo dobrze do czarnych oraz granatowych garniturów. Jeżeli jednak mówimy o bardziej kameralnych wyjściach, lepiej sprawdzi się portfel męski skórzany brązowy. Modeli jest bardzo dużo. Wybór portfela jest kwestią indywidualną. Musi on pasować do Twojego stylu ubioru, ale również do stylu życia.
Sprawdź już dziś!

Jak wybrać portfel?

Wybierając brązowy portfel męski skórzany, kieruj się przede wszystkim swoimi wymaganiami. Ile kart musi pomieścić? Korzystasz z jednej karty płatniczej czy kilku? Standardem są 3 kieszenie na karty, jednak możesz znaleźć modele, które posiadają nawet 5 lub 7 takich miejsc. Jeżeli chcesz używać takiego portfela, ważne, aby posiadał kieszenie na banknoty oraz miejsce na monety. W przypadku monet warto zwrócić uwagę, czy nie będą one wypadały z danego portfela podczas wyciągania go. Nie ma chyba nic gorszego niż dźwięk upadających monet podczas płacenia w sklepie, gdy za Tobą stoją inni klienci w kolejce. Zatrzask, który zabezpiecza miejsce na monety, pomoże Ci uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji. Materiał, z jakiego wykonany jest portfel, w dużej mierze determinuje to, jak długo dany model będzie Ci służył. Skóra wydaje się najrozsądniejszym rozwiązaniem, jednak nie czuj się przymuszony do wyboru portfela skórzanego. Jeżeli inny materiał lepiej spełnia Twoje potrzeby, śmiało go wybierz. Zwróć poza tym uwagę na to, w jaki sposób wplecione jest logo, aby nie zepsuło ono całkowitego odbioru portfela.